• projekty billboardów, plakaty, ulotki - Studio Reklamy BRANDART Nowy Sacz
  • agencja reklamowa, projekty reklamowe - Studio Reklamy BRANDART Nowy Sacz
  • reklama na samochodach, oklejanie samochodów - Studio Reklamy BRANDART Nowy Sącz
  • firmowy facebook, FanPage, prowadzenie strony na facebooku - Studio Reklamy BRANDART Nowy Sacz
tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

Posiadanie strony internetowej to konieczność dlatego też projektujemy i tworzymy indywidualne strony internetowe zarówno dla firm, instytucji jak również osób prywatnych. Każde zlecenie traktujemy odmiennie dopasowując się do potrzeb klienta przez co wykonujemy różnorakie projekty od prostych wizytówek internetowych, poprzez profesjonalne strony firmowe jak również nietypowe rozbudowane witryny internetowe. Tworzone przez nas strony utrzymujemy na profesjonalnych serwerach.

Obsluga Social Media

Promocja w mediach społecznościowych staje się coraz bardziej popularna i skutaczna. Żadna inna forma reklamy nie dociera do tak dużej liczby potencjalnych klientów - sam FACEBOOK posiada ponad 10 mln użytkowników w POLSCE, oraz ponad MILIARD na całym świecie! Zajmujemy się kompleksowym prowadzeniem kont firmowych na portalach społecznościowych - tworzymy profil od podstaw, utrzymujemy stałą komunikację z fanami jak również przeprowadzamy profesjonalne akcje promocyjne.

Wykonywanie projektów graficznych

Zajmujemy się tworzeniem wszelakiej grafiki użytkowej - projektujemy: identyfikację wizualną /logotypy, wizytówki, papier firmowy/, katalogi, foldery, ulotki, plakaty, reklamy zewnętrzne /billboardy, bannery/, wykonujemy również projekty na samochody oraz inne zlecenia. Projekty graficzne to nasza pasja, a każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem! Dzięki doświadczeniu w projektowaniu graficznym jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Projektowanie identyfikacji wizualnej

Stworzenie właściwej identyfikacji wizualnej to najważniejsze zadanie kreowania wizerunku firmy. Aby zapewnić swojej marce rozpoznawalność należy zadbać o profesjonalne i spójne opracowanie elementów identyfikacji oraz materiałów reklamowych.Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu kompleksowe opracowanie materiałów dla dowolnej marki. Spójność zaprojektowanych przez nas elementów identyfikacji wizualnej wspomoże sukces marketingowy i rynkowy firmy.

Druk materialów reklamowych

Ciekawe i przyjągające uwagę projekty graficzne to połowa sukcesu... drugą połowę zapewnia odpowiednia realizacja projetu. Dzięki współpracy z najlepszymi drukarniami offsetowymi, cyfrowymi oraz wielkoformatowymi jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę w zakresie przygotowania i wykonania zlecenia. Dzięki pełnej realizacji zlecenia - od projektu, przez druk i końcowe wykonanie - mamy całkowitą kontrolę nad efektem końcowym, co gwarantuje 100% satysfakcję klienta!

Doradztwo w zakresie reklamy

Nie wiesz jaka reklama będzie dla Ciebie odpowiednia? Gdzie i w jaki sposób reklamować swoją firmę? Wybrać internet, ulotki, prasę, reklamę w terenie czy inne nietypowe formy promocji? Skontaktuj się z nami a doradzimy Ci jaka forma reklamy będzie najlepsza dla profilu Twojej działalności! Dzięki doświadczeniu oraz realizacji licznych kampanii reklamowych dobierzemy i zrealizujemy najlepszą formę promocji Twojej firmy. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki KONTAKT!

PRODUKTY

Wizytówka to obowiązkowy i niezbędny element prezentacji firmy. Jeden z pierwszych, z którym styczność ma potencjalny kontrahent. Niezbędna biznesowo i prywatnie. Wymiarem niewielka, ale za to niezmiernie pojemna – zmieści wszystko to, co ważne. Dobre wykonanie i ciekawy projekt to składniki, które pozwalają na wywarcie dobrego pierwszego wrażenia.

Wybierz jeden z dwóch dostępnych formatów: 85x55 mm lub 90x50 mm, a dzięki zastosowaniu powiększonych formatów i dodatkowych opcji bigowania można je zastosować również jako bilety, karnety czy karty rabatowe.

Wizytówki drukowane są według osobistych preferencji klienta: jednostronnie lub dwustronnie, pokryte folią matową lub błyszczącą, drukowane na papierze kredowym, kartonowym, ozdobnym lub tworzywie sztucznym i PVC /np. wizytówki przeźroczyste/
Najskuteczniejsza i najtańsza forma reklamy. Za pomocą ulotki szybko przeprowadzisz każdą akcję promocyjną, poinformujesz Klientów o nowych produktach i usługach. Zróżnicowanie formatów (od A6 do A3) oraz dodatkowa możliwość łamania (falcowania) pozwala na umieszczenie wszelkich ważnych informacji o działalności firmy i skuteczny przekaz reklamowy.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi gramatur papieru możliwe jest stworzenie lekkiej ulotki do marketingu wysyłkowego lub wysokiej jakości produktu idealnego przy marketingu bezpośrednim. Ulotki drukowane na wyższej gramaturze mogą posłużyć jako poręczne menu w restauracji, kartka pocztowa czy elegancka ulotka wystawowa.

Ulotki mogą zostać pokryte folią błyszczącą, matową, oraz lakierem dyspersyjnym, które dodatkowo poprawiają efekt wizualny wydruku oraz zabezpieczają wydruki przed ścieraniem.
Niezbędny wszędzie tam, gdzie prowadzisz korespondencję i przygotowujesz oferty handlowe. Papier firmowy jest również wizytówką Twojej firmy, więc pozwól mu pokazać się z jak najlepszej strony. Papier firmowy jest również uzupełnieniem materiałów reklamowych, wpływających korzystnie na postrzeganie firmy przez jej kontrahentów. Produktu tego można użyć także jako druku informacyjnego lub ulotki.

Oferujemy papier firmowy o gramaturze 90g, dużo większej bieli i gładszej powierzchni niż papier ksero, umożliwiający drukowanie dokumentów w drukarkach laserowych i atramentowych, pozwala na przygotowanie profesjonalnie wyglądających dokumentów, podnosząc prestiż i wizerunek każdej firmy.

Dostępne formaty papieru firmowego to najpopularniejszy format A4 oraz mniej standardowy format A5.
Zdarzyło Ci się kiedyś zrobić ważną notatkę na kartce, którą później zgubiłeś? Teraz Twoje kartki połączymy klejem i tak powstanie notes; od dziś nic już nie umknie Twojej uwadze, bo notes to podstawowy element wyposażenia każdego biurka. Bardzo praktyczny do notowania krótkich informacji. Często kartkę z informacją wręczamy klientowi - dlatego to właśnie notes z indywidualnym nadrukiem reklamowym jest świetną okazją do promocji firmy.

Projektujemy i drukujemy rozmaite notesy, dopasowane do potrzeb klienta - na drobne notatki notesy od formatu od A7, natomiast większe notesy (np. format A4) do notowania większych ilości informacji - stosowane jako bloki konferencyjne i używane na szkoleniach czy konferencjach itp.

Produkujemy notesy klejone, spiralowane, z okładką lub bez okładki jak również z możliwością dostosowania ilości kartek do własnych potrzeb /25 - 50 - 100kart /
Teczki są niezwykle przydatnym materiałem biurowym, który może równocześnie posłużyć jako materiał promocyjny. To właśnie w nich bezpiecznie przechowasz dokumenty lub przekażesz w eleganckiej formie ofertę handlową swojemu kontrahentowi.

Wykonujemy wysokiej jakości teczki ofertowe w trzech różnych formatach - do przechowywania dokumentów w formacie A4, A5 oraz A3 - co jest niewątpliwą zaletą naszych teczek!

Dodatkowo można zastosować uszlachetnienie folią matową lub folią błyszczącą zewnętrznej powierzchni teczki, co zapewni jej większą trwałość oraz wytrzymałość. Możliwe jest również zastosowanie wybiórczego lakieru UV, który doskonale podkreśli profesjonalizm Twojej oferty.
Przyciąga, informuje, a czasem szokuje... Plakat reklamowy to jeden z najbardziej popularnych nośników wizualnej reklamy. Do powieszenia, wyklejenia bądź umieszczenia w witrynie. Znakomicie sprawdza się nie tylko w biurze, ale również na otwartej przestrzeni. Dobrze zaprojektowany i widoczny będzie skutecznym, a jednocześnie stosunkowo tanim sposobem na dotarcie do potencjalnego odbiorcy.

Plakaty drukowane są w zróżnicowanych formatach - zarówno w tych standardowych jak i niestandardowych /np. plakaty szarfy w formacie: 50cm x 153cm/. Wydruk może zostać pokryty lakierem dyspersyjnym oraz lakierem UV. Dodatkowo możemy również wydrukować plakaty dwustronne, a wszystko po to aby twoja reklama była bardziej widoczna!
Katalogi to najbardziej wszechstronna forma prezentacji Twojej firmy, to one są nieodzownym i koniecznym składnikiem, jeśli chcesz aby Twoja oferta miała atrakcyjną i przejrzystą formę. Oczywiście sporo zależy od tego co umieścisz w katalogu dlatego tak ważny jest odpowiednio stworzony profesjonalny projekt, który może przesądzić o tym, czy Twój klient wybierze Ciebie na kontrahenta. Zaletą katalogów jest fakt, że zawierają mnóstwo miejsca na zamieszczenie szczegółowych informacji o Twojej firmie lub produkcie.

Katalogi dostępne w druku offsetowym oferowane są w oprawie zeszytowej, klejonej lub spiralowanej... natomiast dla tych, którzy sporadycznie potrzebują po kilka sztuk katalogów proponujemy pięknie wykonane katalogi książkowe dostępne już od kilku sztuk!
Twoja firma zajmuje się produkcją, a Ty potrzebujesz profesjonalnych opakowań na swoje produkty? Dobrze trafiłeś! Nasza firma tworzy pomysłowe, niepowtarzalne, a zarazem bardzo funkcjonalne projekty opakowań. Dopracowujemy każdą koncepcję zwracając szczególna uwagę na precyzyjny i poprawny wygląd opakowania. Opakowania produktowe przygotowane przez nasze studio reklamy zapewniają oryginalność i wyróżnienie spośród tłumu konkurencji, a nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie na potencjalnym kliencie wywiera właśnie ciekawe i intrygujące opakowanie.

Zaufaj nam... i powierz naszej firmie przygotowanie nowego projektu opakowania dla Twojego produktu lub przeprowadzenie rewitalizacji już istniejących opakowań!
Karty biznesowe rozmiarami nie odbiegają od klasycznych wizytówek, jednak dzięki zaokrąglonym narożnikom oraz foliowaniu są bardziej funkcjonalne oraz znacznie trwalsze, dodatkowo mogą zostać wzbogacone o elementy praktyczne (np. kalendarz). Biznes karty świetnie sprawdzają się jako nowoczesna forma reklamy i są szeroko stosowane w różnych firmach usługowych, gabinetach lekarskich, fitness klubach gdzie pełnią rolę karnetów, kart rabatowych, kart stałego klienta, kart członkowskich czy też mogą być wykorzystywane do zwyczajnego przypominania o kolejnej wizycie.

Biznes karty mogą być dwustronnie zadrukowane w pełnym kolorze, personalizowane, uszlachetnione folia matową lub dwustronną. Standardowo drukowane są na papierze kredowych /350g/ lub sztywnym kartonie, jednak dla uzyskania lepszej trwałości istnieje możliwość wykonania biznes kart drukowanych na tworzywie PVC.
Sposób wykorzystania kart pocztowych ograniczony jest jedynie ludzką wyobraźnią... Dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu takiej reklamy, karty pocztowe mogą posłużyć jako zwyczajne widokówki, firmowe kartki świąteczne, karty okolicznościowe, jubileuszowe, zaproszenia czy też hotelowe pocztówki. Doskonale sprawdzają się również jako reklama hotelu lub pensjonatu, a nawet forma ulotek.

Karty pocztowe drukowane są w pełnym kolorze na sztywnym kartonie - istnieje możliwość uszlachetnienia tej formy reklamy poprzez pokrycie folią /matową, błyszczącą/ lub lakierem dyspersyjnym.
Zaproszenia to produkt, którego nie trzeba przedstawiać... informują nie tylko o momentach, które chcemy dzielić z najbliższymi, ale również o rozmaitych wydarzeniach firmowych. Wszystkie spotkania zasługują na odpowiednią oprawę i dlatego u nas znajdziesz wiele możliwości aranżacji zaproszeń, których pozazdrości niejeden klient czy współpracownik.

Zaproszenia dostępne są w różnych formatach /najpopularniejsze formaty zaproszeń to A6 i DL składane zarówno w pionie jak i w poziomie/ z zadrukiem jednostronnym lub dwustronnym. Dla podkreślenia wyjątkowości projektu zaproszenia można uszlachetnić folią matową lub błyszczącą. Zaproszenia drukowane są na sztywnej kredzie 350g mat – dzięki temu tworzą niezwykle elegancki produkt i gotowe są na… każde otwarcie.
Koperty firmowe w dobie masowej sprzedaży wysyłkowej to nie tylko miły dodatek, w którym Twój klient otrzymuje Twoje dokumenty (np. faktury), ale przede wszystkim koperta to pierwsza forma reklamy, którą otrzymuje Twój klient, zanim sprawdzi jej zawartość. Przy wielu przesyłkach reklamowych, jakie przysyłane są do firm, dobry nadruk może przekonać do zajrzenia do wewnątrz koperty. Możliwość pełnego zadruku koloru koperty pozwala na przeniesienie na kopertę ciekawego projektu, którego nie przeoczy żaden klient.

Koperty firmowe drukowane są na papierze offsetowym 80g o wysokiej bieli i gładkości - dostępne formaty: DL, C4, C5 oraz C6
Kalendarze firmowe to bardzo popularna forma reklamy. Stosunkowo duża i ciekawa powierzchnia reklamowa, walory użytkowe oraz fakt prestiżowego zaprezentowania swojej firmy to główne zalety posiadania własnych kalendarzy firmowych. Niewątpliwą zaletą jest również fakt, że przekazując kalendarz swoim klientom czy współpracownikom jako potencjalni klienci mają go przy sobie przez cały rok pamiętając równocześnie o Twojej firmie i jej produktach/usługach.

Projektujemy oraz drukujemy różnego rodzaju kalendarze: kalendarze biurkowe, książkowe, jednodzielne, trójdzielne, spiralowane, ścienne jak również mini kalendarzyki wizytówkowe.
Najlepsze opakowanie dla wszelkich gadżetów i materiałów promocyjnych to oczywiście torba reklamowa, która pomieści najbardziej wyszukane materiały reklamowe jak również niezbędne dokumenty i produkty Twojej firmy. Dzięki naszym projektom oraz solidnemu wykonaniu torby reklamowej zadbasz o spójne i profesjonalne postrzeganie Twojej firmy co niewątpliwie wzbudzi zaufanie i przychylność Klientów.

Torby reklamowe drukowane są na papierze kredowym 170g o wysokiej bieli, dodatkowo posiadają kartonowe wzmocnienia dna i górnych zakładek. Torby reklamowe mogą również zostać uszlachetnione folią matową lub błyszczącą co zapewni większą trwałość.
Masz dużo miejsca i wiele pomysłów na reklamę? Baner to trwała i skuteczna forma przekazu zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz pomieszczeń. Posiada wysoką odporność na warunki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Dzięki współpracy z drukarniami wielkoformatowymi możemy wykonać banery o dowolnych rozmiarach i niebanalnych projektach.
Billboardy przyciągają uwagę i spojrzenia nie tylko swoim formatem ale przede wszystkim ciekawą i oryginalną grafiką! Dzięki naszym billboardom Twoja reklama stanie się zauważalna dla wszystkich! Billboard reklamowy to największy nośnik reklamy, z którego warto korzystać... niech Cię zobaczą!

Dzięki współpracy z drukarniami wielkoformatowymi możemy wykonać billboardy drukowane na papierze lub folii - w zależności od preferencji klienta oraz przeznaczenia billboardu.
Jesteś częstym gościem targów i konferencji? W Twoim wyposażeniu nie może zabraknąć nowoczesnego stojaka prezentacyjnego, który jest niezwykle łatwy i szybki w montażu. Daj się zauważyć dzięki profesjonalnej reklamie swojej firmy. Po zakończeniu prezentacji grafikę zamyka się w poręcznej kasecie, dzięki czemu nie ulega ona uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania.

Roll-upy dostępne są w standardowym formacie 85x200 cm.
Reklama na samochodach jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, właścicieli flot samochodowych oraz dla wszystkich, którzy chcą się ciekawie zareklamować. Dzięki naszym niepowtarzalnym projektom graficznym możesz nieustannie prezentować swoją firmę podczas codziennej jazdy samochodem. Nie ważne czy posiadasz mały kompaktowy samochód, duży dostawczy pojazd czy nawet autobus... dzięki kreatywnemu podejściu każda powierzchnia może zostać powierzchnią reklamową! Dzięki nam możesz zmienić swój samochód w mobilny nośnik reklamowy, który bezpośrednio dociera tam do Twoich klientów.

Do oklejania reklamy na samochodach używane są najwyższej jakości folie wylewne oraz folie OWV. Istnieje również możliwość zabezpieczenia wydruku laminatem.
Często wykonujemy zlecenia niestandardowe, więc jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie produktu, którego potrzebujesz - napisz do Nas!Przewiń do góry